1

Registrujte se v našem partnerském systému.

2

Budeme Vás oslovovat s relevantními a ověřenými poptávkami ve Vašech oblastech zájmu. Vy pak můžete k těmto poptávkám přidávat nabídky.

3

Došlé nabídky náš systém vyhodnotí a nejlepší nabídku označíme jako vítěznou. Zadavatele poptávky a vítězného dodavatele propojíme. Nevybrané dodavatele také informujeme.

Bezplatná registrace
Identifikace dodavatele
Souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem porozuměl/a Zásadám zpracování osobních údajů.
Vážení dodavatelé,

nabízíme Vám možnost registrovat se do našeho systému DEAL EXPERT.

Jak DEAL EXPERT funguje:
Naši poptavatelé jsou ověřené firmy i koncoví spotřebitelé, kteří poptávají konkrétní produkty nebo služby. Vždy uvidíte cenu, za kterou mají nabídku k dispozici od svého dodavatele. Buďte levnější a poptávka je Vaše. Nesoutěžíte s celým internetem. Jen vítězný dodavatel získá kontakt na zadavatele poptávky, který bude očekávat hovor s podrobnostmi.

Férová cena za poptávku:
Za zprostředkování poptávky si portál DEAL EXPERT účtuje jednorázovou provizi ve výši 400 Kč bez DPH. Nárok na provizi vzniká až v momentě, že Vaše nabídka je vybrána jako vítězná. Neplatíte žádné procenta z hodnoty zakázky ani poplatky za prokliky.

Jak začít:
Stačí vyplnit registrační formulář na této stránce a vybrat oblasti Vašeho podnikání. Obratem obdržíte přístup do systému. V systému uvidíte všechny poptávky pro Vámi zvolenou kategorii. Do mailu Vám pak zašleme upozornění o poptávkách nových. Stačí k poptávce zadat Vaši nabízenou cenu. Pokud bude nejnižší, zakázka je Vaše.

Můžeme Vám pomoci?
Máte dotazy? Kontaktujte nás na e-mailu podpora@dealexpert.cz nebo navštivte sekci pro dodavatele na našem webu.

Sekce pro dodavatele
Loading...